Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Československý vlčák    Fortis  Amicus

STARTOVNÍ LISTINA BW 2016

LONG

 

1.  Mrtvá srna – Dingo  Srdcerváč                                       csv                     CZ
                             Friskey Whiskey Srdcerváč                      csv
​2. 
Jan Václavík – Azték Vlčí dech                                        csv                     CZ
3.  Alena Pakostova - Anup Tawy                                         csv                    CZ
4.  Jakub Lehotský - Carcharoth s Divokou krvi               csv                      SK
7.  Hanka Arazimová - Jerry                                                   csv                    CZ
13.Karel Čundrla - Bren Atir Bohemia                                  csv                     CZ
                                   Barbuška                                                  crossbred      
14.Jana Čundrlová -Aisha Atir Bohemia                              csv                      CZ
                                   -Arwen                                                      crossbred
16.Jan Hadaš - Bass Redog Josefov                                      csv                      CZ
17.Helena Urbánková - Erik z Věrné smečky                     csv                      CZ
18.Markéta Bartáková - Arin Atir Bohemia                        csv                      ESP
19.Carlos Pou Kramer -Yako                                                  crossbred         ESP
24.Martina Chodorová - DeMia Tichý stín                         csv                      CZ
28.Michal Mihok - Mates                                                       crossbred          CZ
29.Stanislava Horáčková - Fík                                              crossbred           CZ
40.Anja Neumann - Joschi                                                    SH                        D
                                      Kimba                                                   SH                       
41.Caroline Watzlaw - Boscaille                                            Malinois             D
50.Petr Kolář - Dante Srdcerváč                                           csv                      CZ
                             Floyd Srdcerváč                                           csv
55.Petr Kolář - Elli Srdcerváč                                               csv                    CZ
56.Roman Brabec - Akkon de Molay                                     csv                     CZ
                                   Beruška                                                    csv
66.Jan Báča - Berry                                                        x českého fouska       CZ
67.Pavla Hellebrandová - Dita                                       Nescafé 3v1               CZ
69.Marie Václavíková - Ajra Wataha z Brzozowego Sadu   csv                     CZ
72.Jakub Novotný - Volch                                                        csv                     CZ
73.Oldřich Honěk - Barney                                             samojed                     CZ

 


MID


6.  Dana Hübnerová - Athos Wolfdog Bohemia                 csv          
8.  Jana Šuterová - Amelly Sophia de Molay „Sofa“           csv
9.  Neznámý chodec - Cerberus Arqeva „Kerbas“               csv
10.Milan Dobšík - Carp Anwar                                               csv
15.Libor Bolehovský-Angie Akruko                                       ChP
25. Vladimír Kalivoda - Barbie z Dočkalova dvora              Český fousek
26.Zuzana Hanyková - Cirilla Borderhaste                           border kolie
27.Monika Kupcová - Pedro                                                     crossbred catahoul
30.Ondřej Jareš - India z Majklovy zahrady                         ČSP
38.Zuzana Styrnová - Cibury Gris Brisa                               csv
39.Jana Pospíšilová- Cassiel Roses Divokou krví               csv
44.Adéla Vlková - Freya                                                           Laserhund
47.Daniela Forstová - Remy                                                  AAW -Bonsai  
48.Pavel Školník - Airy z Litavské kotliny                             csv
49.Aleš Král - Angua Vlčí hvězda                                            csv
53.Simona Majerová - Airin z Litavské kotliny                     csv
60.Katarína Péterová - Darwin ze Studeného                       csv
61.Václav Kalianko - Corin Bohemia Luaro                            csv
68.Jana Hynková - Bača ze Šumavy                                       kelpie
71.Romana Nováková - Adaggio Vetonimia                            csv
75.Klára Kawulokova - Božena                                                 border kolie
76.Jitka Kratochvílová -Míša                                                   crossbred
                                            Kačka                                                crossbred
                                            Ajša                                                    jrt
77.Petr Krejčí - Bard Jantarowa wataha                                 csv
80.Romana Šmídová -Ashton Eden severu                            csv
                                        Dream of Darkness Srdcerváč          csv
81.Lenka Čápová-Caramela Di-Le-Grej                                  ČHP
83.Adéla Kurejová - Ares z Heršpic                                          csv
84.Pavel Jor - Udo z Litavské kotliny                                       csv


 


 TUR

11. Michaela Treutnerová - hlídejte si své psy, zatím žádného nemá !!                                      CZ
12. Jan Vrba - Amor                                                                   beagle                                             CZ
20.Eva Barnová - Leo                                                                 Málemšpic                                     CZ
21.Marie Ryšavá - Albus Perci                                                 kavalír king Charles španěl          CZ
                                 Anča                                                             queen crossbred knírače
22.Valerie Růžičková - Rek Přišelzlesa                                                                                            CZ
23.Jan Růžička - Andy Všesežral                                                                                                      CZ
31.Hana Veberová - URY                                                          chesapeak bay retrivr                  CZ
32.Kristyna Hájková - Geri Grey Srdcerváč                          csv                                                    CZ
33.Luboš Karhofer - Chia Srdcerváč                                       csv                                                    CZ
34.Jiří Zápalka - Fidelis Lupus Srdcerváč                              csv                                                    CZ
35.Zuzana Satinská - FireFox Srdcerváč                               csv                                                     CZ
36.Jaroslava Kořínková - Baxter Vlčí tlapka                        csv                                                      CZ
37.Petra Pressová - Bria Airin                                                 csv                                                     CZ
42.MariuszWota - Juna                                                            SH                                                      PL
                                  Kena                                                           SH
43.Adélka Suchardová - Claris Lian red treasure                 Zrzavka kanadská                          CZ
45.Jana Suchardová - Doktor Srdcové eso                            Jelito australské                              CZ
46.Teresa Bakalarz-Wojcik   -Shasta                                     SH                                                      PL
51.Eva Hauerová - Derriko                                                      LLP                                                   CZ
52.Iveta Hajlichová - Cyrio z Molu Es                                    csv                                                     CZ
54.Michaela Koukalová- Bastila z Podřipské samoty          csv                                                      CZ
                                            Frisco                                              bignut
57.Kristýna Čermáková - Eibi Nimue Wolf s Divokou krví csv                                                     CZ
58.Jana Zahradníková - Aitaná Norský vlk                           csv                                                    CZ
59.Karel Šlajer - Fantazie z Vlčí chaloupky                            csv                                                    CZ
63.Jan Korejčík - D´Artagnan s Divokou krví                       csv                                                    CZ
64.Beata Sarna - Jerry                                                             seter szkocki gordon                      PL
65.Magdalena Bubáková - Aretha Jarton                               csv                                                   CZ
                                                Daenerys s Divokou krví            csv
70.Magdalena Lazarska - Kraksa                                             mix                                                  PL
                                             Źubr                                                 chihuahua
74.Karolina Wota - Figa                                                             crossbred                                        PL
78.Martina Válková - Estel od Lužničky                                 ChP                                                  CZ
79.Kateřina Hendrichová - Cairo Xavi Choďák                        ChP                                                  CZ


5.  Christine Daoudova - Mia Vala’s from Andel               AAW                                                       CZ
62.Viktor Vala -Vincek                                                         AAW                                                       CZ
82. Václav Cafourek - Akéla                                                 csv                                                          CZ

 

TOPlist