Založit webové stránky nebo eShop

Československý vlčák    Fortis  Amicus

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2013

BLODY WALK adventure III
LONG
DTW1
1. Lenka Čiperová          23:19
2.- 3. Adéla Kurejová     27:04
2.-3. Eliška Riegerová    27:04

DTW2
1.Anna Rožňová              20:56

DTM1
1.Petr Kolář I.                   18:15
2.Michal Frank                 22:38
3.Lukáš Zeman                 27:04

DTM2
1.Broněk Stehlík              20:56
 

Malé finále 60km Jan Dušek             24:52             

                               Alena Pakostová  24:54
                               Petr Kolář              25:07
na Sněžku  Oldřich Honěk , Pavla Hellebrandová , Jitka Kratochvílová

KATEGORIE – ZTRACEN
Václav Cafourek       

                              

MID
ŽENY
1.Tereze Vidímská           9:54
2.Adéla Vlková                10:43
3.-4.Daniela Čílová         10:46
3.-4.Hana Grundmannová 10:46
5.Linda Šaverová             11:29
6.-7. Nina Martincová     12:00
6.-7.Kamila Čížková          12:00
8.Lenka Jílková                  12:21
9.Jana Šuterová                14:26

MUŽI
1.Miroslav  Klíma              8:20
2.Jan Václavík                    9:19
3.Jakub Šmolík                  9:54
4.Tomáš Charypar            10:36
5.Jan Grundman               10:46
6.Roman Brabec               10:58
7.Petr Jílek                         12:21
8.NEZNÁMÝ CHODEC       14:41 UZÁVĚRA TRATĚ

TUR
1.Helena Kopicová             6:17
2.Anna Kulíková                 7:02
3.Vladimír Kalivoda           7:21
4.Zuzana Satinská              7:42
5.Helena Kaňková              8:21
6.-7. Erika Fiantová            8:27
6.-7.Jana Martincová         8:27
8.-9.Hana Mrštíková zk.    8:40
8.-9.Hana Mrštíková          8:40
10.-11.Vendula Hronová  8:56
10.-11.Petra Pavlásková   8:56




 

 

TUR
10.Vendula Hronová
12. Helena Kopicová

11. Petra Pavlásková
17. Alena  Mervartová  ChP
18. Dita  Bortlíková  ČSV

19. Hana Mrštíková
20. Anna Kulíková
22. Hana  Mrštíková
23. Zuzana  Satinská  ČSV
24. Jiří  Zápalka
37. Vladimír Kalivoda ČF + PK
38. Erika Fiantová  ČSP
42. Jana  Martincová
46. Rostislav Štěpina
48. Vendula Dostálová
 



MID
02.  Lenka Jílková
03.  Petr Jílek
04.  Gang Nosálov  ČSV
05.  Adéla Vlková
06.  Jan Frundl - neznámý chodec  ČSV
25.  Tomáš  Charypar
26.  Miroslav  Klíma
27.  Daniela  Čílová  ČSV
33.  Linda  Šauerová
34.  Jirka  Kejzlar
35.  Lenka  Kejzlarová
43.  Nina  Martincová
44.Helena Kaňková - palačinkové komando
46. Hana Grundmannová
47. Jan  Grundmann
49. Roman Brabec
 

LONG
01.   Mrtvá srna    ČSV
07.   Zmrzlý nanuk  (jedná se o dámu)  ČHP
08.  Rápido Chosé
09.  Petr Kolář, ale né ten Petr Kolář ten druhý, tedy u nás ten první    ČSV
13  .Václav Cafourek
14.  Věra Kašparová  CHP
15.  Michal Frank  CHP
16.  Adéla  Kurejová  ČSV
21.  Ondřej  Jareš  ČSP
28.  Petr  Kolář, ale né ten Petr Kolář ten první, tedy u nás ten druhý  2x ČSV
29.  Jana  Hynková
30.  Alena Pakostová  ČSV
31.  Jan Dušek
32.  Jan  Václavík  ČSV
36.  Jitka  Kratochvílová
39.  Pavla  Hellebrandová
40.  Oldřich  Honěk
41.  Lenka  Čiperová
45.  Lukáš  Zeman





 

TOPlist